PQ12RD11J00H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PQ12RD11J00H
Výrobce / značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
Datasheety: PQ12RD11J00H.pdf
  • Zpráva
Specifikace PQ12RD11J00H
Part Number PQ12RD11J00H Výrobce Sharp Microelectronics
Popis IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5299 pcs Datový list PQ12RD11J00H.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.5V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 20V
Dodavatel zařízení Package TO-220-4 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 425-2446-5 Provozní teplota -20°C ~ 80°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1A TO-220-4 Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Výstup 1A Ovládací prvky Enable