PQ012GN01ZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PQ012GN01ZZH
Výrobce / značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu IC REG LINEAR 1.2V 1A SC63
Datasheety: PQ012GN01ZZH.pdf
  • Zpráva
Specifikace PQ012GN01ZZH
Part Number PQ012GN01ZZH Výrobce Sharp Microelectronics
Popis IC REG LINEAR 1.2V 1A SC63 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4118 pcs Datový list PQ012GN01ZZH.pdf
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.2V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package SC-63 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 53dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A SC-63
Current - Výstup 1A Ovládací prvky -