GM5HY95200A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GM5HY95200A
Výrobce / značka: Sharp Microelectronics
Popis produktu LED YELLOW 3528 SMD
Datasheety: GM5HY95200A.pdf
  • Zpráva
Specifikace GM5HY95200A
Part Number GM5HY95200A Výrobce Sharp Microelectronics
Popis LED YELLOW 3528 SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5651 pcs Datový list GM5HY95200A.pdf
Vlnová délka - Peak 585nm Vlnová délka - Dominantní -
Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V Úhel pohledu -
Dodavatel zařízení Package 3528 Velikost / Rozměry 3.20mm L x 2.80mm W
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2-PLCC Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Rating 20mcd
Průhlednost objektivu - Styl Objektiv / Velikost Round with Flat Top, 2.40mm
objektiv Color - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška (Max) 1.90mm Funkce -
Detailní popis Yellow LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC Aktuální - Test 20mA