TS14002-C028DFNR
Přehled produktu
Part Number: TS14002-C028DFNR
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 150MA 8MLPD
Datasheety: TS14002-C028DFNR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS14002-C028DFNR
Part Number TS14002-C028DFNR Výrobce Semtech
Popis IC REG LINEAR 150MA 8MLPD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 186984 pcs Datový list TS14002-C028DFNR.pdf
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 8-DFN (2x2) Série nanoSmart®
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 8-DFN (2x2) Proud - Supply (Max) 200µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable