TS14001-C033DFNR
SemtechSemtech
Semtech
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TS14001-C033DFNR
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VDFN
Datasheety: TS14001-C033DFNR.pdf
  • Zpráva
Specifikace TS14001-C033DFNR
Part Number TS14001-C033DFNR Výrobce Semtech
Popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VDFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4269 pcs Datový list TS14001-C033DFNR.pdf
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 8-VDFN (2x2) Série nanoSmart®
Ochranné funkce Over Current Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-VDFN (2x2)
Aktuální - Quiescent (Iq) 20nA Current - Výstup 200mA