SCH10000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SCH10000
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Datasheety: SCH10000.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 672 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace SCH10000
Part Number SCH10000 Výrobce Semtech Corporation
Popis DIODE GP 10KV 500MA AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 672 pcs Datový list SCH10000.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) Standard Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 500mA
Napětí - Rozdělení - Série -
Stav RoHS Bulk Reverse Time Recovery (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor při IF, F - Polarizace Axial
Provozní teplota - spojení 5µs Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Výrobní číslo výrobce SCH10000 Rozšířený popis Diode Standard 10000V (10kV) 500mA Through Hole
Konfigurace dioda 1µA @ 10000V Popis DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Proud - zpìtný únikový @ Vr 10V @ 1A Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 10000V (10kV)
Kapacitní @ Vr, F -55°C ~ 150°C
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SCH110NR
SCH110NR
Výrobci: Mallory Sonalert Products
Popis: AUDIO PIEZO IND 30-120V PNL MNT
Na skladě: 302 pcs
Stažení: SCH110NR.pdf
RFQ
SCH1/0-X
SCH1/0-X
Výrobci: Panduit
Popis: CONN SPLICE 1/0AWG CRIMP PAN-LUG
Na skladě: 3971 pcs
Stažení: SCH1/0-X.pdf
RFQ
SCH110NPR
SCH110NPR
Na skladě: 322 pcs
Stažení: SCH110NPR.pdf
SCH-2-H
SCH-2-H
Výrobci: Essentra Components
Popis: CAP HOLDER W/O SPACER W/CLAMP
Na skladě: 114629 pcs
Stažení: SCH-2-H.pdf
SCH110R
SCH110R
Na skladě: 333 pcs
Stažení: SCH110R.pdf
SCH105R
SCH105R
Popis: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Na skladě: 642 pcs
Stažení: SCH105R.pdf
SCH-1
SCH-1
Výrobci: Essentra Components
Popis: CAP HOLDER 1 21/64" - 1 7/16"
Stažení: SCH-1.pdf
SCH110DPR
SCH110DPR
Na skladě: 274 pcs
Stažení: SCH110DPR.pdf
SCH-2
SCH-2
Popis: CAP HOLDER W/O SPACER-HARDWARE
Stažení: SCH-2.pdf
SCH1-E
SCH1-E
Výrobci: Panduit
Popis: CONN SPLICE 1 AWG CRIMP PAN-LUG