SC1566IT-2.5T
SemtechSemtech
Semtech
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC1566IT-2.5T
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-3
Datasheety: SC1566IT-2.5T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
350 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC1566IT-2.5T
Part Number SC1566IT-2.5T Výrobce Semtech
Popis IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33243 pcs Datový list SC1566IT-2.5T.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.6V @ 3A Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package TO-220-3 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 150°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 21 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-220-3 Proud - Supply (Max) 1.75mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 35µA Current - Výstup 3A
Ovládací prvky -
Související produkty
SC1566IT-1.8T
SC1566IT-1.8T
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-3
Na skladě: 44436 pcs
Stažení: SC1566IT-1.8T.pdf
RFQ
SC1592ISTRT
SC1592ISTRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 8SOIC
Na skladě: 65081 pcs
Stažení: SC1592ISTRT.pdf
RFQ
SC1592MSTRT
SC1592MSTRT
Stažení: SC1592MSTRT.pdf
SC15R22KT
SC15R22KT
Výrobci: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis: FIXED IND 220NH 2.06A 55 MOHM TH
Stažení: SC15R22KT.pdf
SC1566IM-2.5TRT
SC1566IM-2.5TRT
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263
Stažení: SC1566IM-2.5TRT.pdf
SC1592IMTRT
SC1592IMTRT
Popis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A 7DDPAK
Stažení: SC1592IMTRT.pdf
SC15E
SC15E
Výrobci: Swanstrom Tools
Popis: CUTTER SHEARS TPRD SHEAR 5.67"
Stažení: SC15E.pdf
SC1566IM-1.8TRT
SC1566IM-1.8TRT
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO263
Stažení: SC1566IM-1.8TRT.pdf
SC15820KT
SC15820KT
Popis: FIXED IND 82UH 200MA 3.9 OHM
Stažení: SC15820KT.pdf
SC1566I5T-2.5T
SC1566I5T-2.5T
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5
Stažení: SC1566I5T-2.5T.pdf
SC1566I5T-1.8T
SC1566I5T-1.8T
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
Stažení: SC1566I5T-1.8T.pdf
SC1566I5M2.5TRT
SC1566I5M2.5TRT
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-5
Stažení: SC1566I5M2.5TRT.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety