SC1563ISK2.5TRT
SemtechSemtech
SC1563ISK2.5TRT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC1563ISK2.5TRT
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Datasheety: SC1563ISK2.5TRT.pdf
  • Zpráva
Specifikace SC1563ISK2.5TRT
Part Number SC1563ISK2.5TRT Výrobce Semtech
Popis IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6026 pcs Datový list SC1563ISK2.5TRT.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.7V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6.5V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména SC1563ISK2.5TR Provozní teplota -40°C ~ 150°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 150µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 2µA Current - Výstup 500mA
Ovládací prvky Enable
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC15470KT
SC15470KT
Výrobci: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Na skladě: 51436 pcs
Stažení: SC15470KT.pdf
RFQ
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Na skladě: 81585 pcs
Stažení: SC1548CSKTRT.pdf
RFQ
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Stažení: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
Popis: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Stažení: SC154R7KT.pdf
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
Stažení: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1565IM-1.8TRT
SC1565IM-1.8TRT
Popis: IC REGULATOR TO-263
Stažení: SC1565IM-1.8TRT.pdf
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Popis: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Stažení:
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Stažení: SC1563ISK1.8TRT.pdf
SC1565IM-2.5TRT
SC1565IM-2.5TRT
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263
Stažení: SC1565IM-2.5TRT.pdf
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
Popis: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Stažení: SC1563ISK3.0TRT.pdf
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Stažení: SC1548CSK1.5TRT.pdf
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Stažení: SC1565I5M2.5TRT.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety