SC1541CM-3.3TRT
SemtechSemtech
SC1541CM-3.3TRT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC1541CM-3.3TRT
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5
Datasheety: SC1541CM-3.3TRT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1600 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC1541CM-3.3TRT
Part Number SC1541CM-3.3TRT Výrobce Semtech
Popis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72252 pcs Datový list SC1541CM-3.3TRT.pdf
Odpojení napětí (Max) 1.3V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package TO-263-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 72dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-263-5
Proud - Supply (Max) 10mA Aktuální - Quiescent (Iq) 10µA
Current - Výstup 1A Ovládací prvky Enable
Související produkty
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Na skladě: 84001 pcs
Stažení: SC1548CSK1.5TRT.pdf
RFQ
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Na skladě: 89623 pcs
Stažení: SC1541CS-3.3TRT.pdf
RFQ
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Popis: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Stažení:
SC15390KT
SC15390KT
Výrobci: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis: FIXED IND 39UH 244MA 2.6 OHM TH
Stažení: SC15390KT.pdf
SC150U051515R24NONROHS
SC150U051515R24NONROHS
Výrobci: TDK-Lambda Americas Inc.
Popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 24V 90W
Na skladě: 225 pcs
Stažení: SC150U051515R24NONROHS.pdf
SC153R3KT
SC153R3KT
Popis: FIXED IND 3.3UH 340MA 2 OHM
Stažení: SC153R3KT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
Popis: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Stažení: SC154R7KT.pdf
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Stažení: SC1548CSKTRT.pdf
Popis: FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Stažení: SC15101KT.pdf
SC150U051515R
SC150U051515R
Popis: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 90W
Na skladě: 217 pcs
Stažení: SC150U051515R.pdf
Popis: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
SC150U0512NONROHS
SC150U0512NONROHS
Popis: AC/DC CONVERTER 5V 12V 90W
Na skladě: 236 pcs
Stažení: SC150U0512NONROHS.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety