SC1453ISK2.5TRT
SemtechSemtech
SC1453ISK2.5TRT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC1453ISK2.5TRT
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Datasheety: SC1453ISK2.5TRT.pdf
  • Zpráva
Specifikace SC1453ISK2.5TRT
Part Number SC1453ISK2.5TRT Výrobce Semtech
Popis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4181 pcs Datový list SC1453ISK2.5TRT.pdf
Odpojení napětí (Max) 0.23V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6.5V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 61dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména SC1453ISK2.5CT Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5 Proud - Supply (Max) 160µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 130µA Current - Výstup 150mA
Ovládací prvky Enable
Související produkty
SC14401CQ
SC14401CQ
Výrobci: N/A
Popis: IC GEODE IA-ON-A-CHIP INT PROC
Na skladě: 4466 pcs
Stažení:
RFQ
SC1462ISKTRT
SC1462ISKTRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG SWITCHD CAP 2VIN SOT23
Na skladě: 4991 pcs
Stažení: SC1462ISKTRT.pdf
RFQ
SC14420CQ/NOPB
SC14420CQ/NOPB
Výrobci: N/A
Stažení:
SC1453ISK1.5TRT
SC1453ISK1.5TRT
Výrobci: Semtech
Popis: IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
Stažení: SC1453ISK1.5TRT.pdf
SC1453ISK18TRT
SC1453ISK18TRT
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Stažení: SC1453ISK18TRT.pdf
SC1458BWLTRT
SC1458BWLTRT
Popis: IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6MLPD
Stažení: SC1458BWLTRT.pdf
SC1458AWLTRT
SC1458AWLTRT
Popis: IC REG LINEAR 1.8V/2.5V 6MLPD
Stažení: SC1458AWLTRT.pdf
SC1476ITSTRT
SC1476ITSTRT
Popis: IC CTLR PWM IMVP-IV 2PH 38TSSOP
SC1405DITSTRT
SC1405DITSTRT
Popis: IC DRIVER MOSF SYNC DUAL TSSOP14
Stažení: SC1405DITSTRT.pdf
SC1453ISK3.3TRT
SC1453ISK3.3TRT
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Stažení: SC1453ISK3.3TRT.pdf
SC1302FSTRT
SC1302FSTRT
Popis: IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE 8SOIC
Stažení: SC1302FSTRT.pdf
SC1474TSTRT
SC1474TSTRT
Popis: IC CTLR PWM IMVP 2PH 38TSSOP
Stažení: SC1474TSTRT.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety