RCLAMP1502B.TCT
SemtechSemtech
RCLAMP1502B.TCT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RCLAMP1502B.TCT
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 15V 40V SC75
Datasheety: RCLAMP1502B.TCT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RCLAMP1502B.TCT
Part Number RCLAMP1502B.TCT Výrobce Semtech
Popis TVS DIODE 15V 40V SC75 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 197322 pcs Datový list RCLAMP1502B.TCT.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V (Max) Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 40V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Jednosměrné kanály 2
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SC-75 (SOT523)
Série RailClamp® Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 200W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SOT-523 Ostatní jména RCLAMP1502B.TCTTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 1.5pF @ 1MHz Obousměrné kanály 1