LC04-12.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LC04-12.TBT
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 12V 24V 16SO
Datasheety: LC04-12.TBT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LC04-12.TBT
Part Number LC04-12.TBT Výrobce Semtech
Popis TVS DIODE 12V 24V 16SO Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24934 pcs Datový list LC04-12.TBT.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 12V (Max) Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24V
Napětí - porucha (Min) 13.3V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package 16-SOIC Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména LC04-12.TBTTR Provozní teplota -55°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence 15pF @ 1MHz Obousměrné kanály 4