1N6140AUS
SemtechSemtech
Semtech
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1N6140AUS
Výrobce / značka: Semtech
Popis produktu TVS DIODE 6.2V 12.1V
Datasheety: 1N6140AUS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1N6140AUS
Part Number 1N6140AUS Výrobce Semtech
Popis TVS DIODE 6.2V 12.1V Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 6409 pcs Datový list 1N6140AUS.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.2V (Max) Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 12.1V
Napětí - porucha (Min) 7.79V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package - Série -
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice SQ-MELF
Ostatní jména 1N6140AUSS Provozní teplota -
Typ montáže Surface Mount Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 124A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1N6140US
1N6140US
Výrobci: Semtech
Popis: TVS DIODE 6.2V 12.7V
Na skladě: 5823 pcs
Stažení: 1N6140US.pdf
RFQ
1N6140AUS
1N6140AUS
Výrobci: Microsemi Corporation
Popis: TVS DIODE 6.2VWM 12.1VC SQMELF
Na skladě: 6008 pcs
Stažení: 1N6140AUS.pdf
RFQ
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE
Stažení: 1N6139US.pdf
1N6141A
1N6141A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 6.9V 13.4V AXIAL
Stažení: 1N6141A.pdf
1N6141
1N6141
Výrobci: Semtech
Popis: TVS DIODE 6.9V 14V AXIAL
Stažení: 1N6141.pdf
Popis: TVS DIODE 6.2V 12.1V C AXIAL
Stažení: 1N6140A.pdf
Popis: TVS DIODE
Stažení: 1N6141.pdf
Popis: TVS DIODE 6.2V 12.7V AXIAL
Popis: TVS DIODE 6.2V 12.1V AXIAL
Popis: TVS DIODE 5.7V 11.8V
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety