FJH-40-R-07.80-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FJH-40-R-07.80-4
Výrobce / značka: Samtec, Inc.
Popis produktu .5MM FLEX CABLE JUMPER
Datasheety: 1.FJH-40-R-07.80-4.pdf2.FJH-40-R-07.80-4.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace FJH-40-R-07.80-4
Part Number FJH-40-R-07.80-4 Výrobce Samtec, Inc.
Popis .5MM FLEX CABLE JUMPER Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17027 pcs Datový list 1.FJH-40-R-07.80-4.pdf2.FJH-40-R-07.80-4.pdf
Série * Výrobní standardní doba výroby 3 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Position Cable
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
FJH-40-R-07.00-4
FJH-40-R-07.00-4
Výrobci: Samtec, Inc.
Popis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na skladě: 15092 pcs
Stažení: FJH-40-R-07.00-4.pdf
RFQ
Výrobci: Samtec, Inc.
Popis: CABLE FFC 40POS 0.50MM 8"