VND7140AJ12TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND7140AJ12TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VND7140AJ12TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-12
Datasheety: VND7140AJ12TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace VND7140AJ12TR
Part Number VND7140AJ12TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC DVR HIGH-SIDE 2CH POWERSSO-12 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81119 pcs Datový list VND7140AJ12TR.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load 4 V ~ 28 V
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package PowerSSO-12
Série VIPower™ Rds On (typ) 140 mOhm
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu High Side Ostatní jména 497-15860-1
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Počet výstupů 2
Rozhraní On/Off Typ vstupu Non-Inverting
Proud - výstup (Max) 8A