VND10N0613TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10N0613TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VND10N0613TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET OMNIFET 60V 10A DPAK
Datasheety: VND10N0613TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VND10N0613TR
Part Number VND10N0613TR Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET OMNIFET 60V 10A DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72149 pcs Datový list VND10N0613TR.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load -
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package DPAK
Série OMNIFET™, VIPower™ Rds On (typ) 150 mOhm
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu Low Side Provozní teplota -
Počet výstupů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Funkce -
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Proud - výstup (Max) 6A