VNB10N07TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB10N07TR-E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VNB10N07TR-E
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK
Datasheety: VNB10N07TR-E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace VNB10N07TR-E
Part Number VNB10N07TR-E Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85212 pcs Datový list VNB10N07TR-E.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load 55V (Max)
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package D2PAK
Série OMNIFET™, VIPower™ Rds On (typ) 100 mOhm (Max)
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu Low Side Provozní teplota -
Počet výstupů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Funkce -
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Proud - výstup (Max) 7A