VN5E016AH-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E016AH-E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VN5E016AH-E
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6
Datasheety: VN5E016AH-E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace VN5E016AH-E
Part Number VN5E016AH-E Výrobce STMicroelectronics
Popis IC DVR SWITCH HI SIDE SGL HPAK-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 66107 pcs Datový list VN5E016AH-E.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Napětí - Load 4.5 V ~ 28 V
Typ přepínače General Purpose Dodavatel zařízení Package 6-HPAK
Série VIPower™ Rds On (typ) 16 mOhm (Max)
Ratio - Vstup: Výstup 1:1 Obal Tube
Paket / krabice TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab) Typ výstupu N-Channel
Konfigurace výstupu High Side Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhraní On/Off
Typ vstupu Non-Inverting Funkce Auto Restart
Ochrana proti poruchám Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Proud - výstup (Max) 54A