VN1160TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN1160TR-E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: VN1160TR-E
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK
Datasheety: VN1160TR-E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace VN1160TR-E
Part Number VN1160TR-E Výrobce STMicroelectronics
Popis IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 73225 pcs Datový list VN1160TR-E.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 9 V ~ 16 V Napětí - Rozdělení -