UPSD3454E-40U6
Přehled produktu
Part Number: UPSD3454E-40U6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP
Datasheety: UPSD3454E-40U6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
119 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPSD3454E-40U6
Part Number UPSD3454E-40U6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8578 pcs Datový list UPSD3454E-40U6.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Rychlost 40MHz
Série µPSD RAM Size 32K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 288KB (288K x 8)
Periferní zařízení LVD, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 80-LQFP oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 46
EEPROM Velikost - Detailní popis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH