UPSD3422EVB40T6
Přehled produktu
Part Number: UPSD3422EVB40T6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 80KB FLASH 52TQFP
Datasheety: UPSD3422EVB40T6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
960 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPSD3422EVB40T6
Part Number UPSD3422EVB40T6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 8BIT 80KB FLASH 52TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15969 pcs Datový list UPSD3422EVB40T6.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Rychlost 40MHz
Série µPSD RAM Size 4K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 80KB (80K x 8)
Periferní zařízení LVD, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 52-LQFP Ostatní jména 497-5657
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 35 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 80KB (80K x 8) FLASH datové převodníky A/D 8x10b