UPSD3254A-40U6
Přehled produktu
Part Number: UPSD3254A-40U6
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP
Datasheety: UPSD3254A-40U6.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
714 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPSD3254A-40U6
Part Number UPSD3254A-40U6 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8058 pcs Datový list UPSD3254A-40U6.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Rychlost 40MHz
Série µPSD RAM Size 32K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 288KB (288K x 8)
Periferní zařízení LVD, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 80-LQFP Ostatní jména 497-2377
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 46 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH datové převodníky A/D 4x8b