TS420-400B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS420-400B-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TS420-400B-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC SCR 4A 400V DPAK
Datasheety: TS420-400B-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS420-400B-TR
Part Number TS420-400B-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC SCR 4A 400V DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 159125 pcs Datový list TS420-400B-TR.pdf
Napětí - Na státu (VTM) (Max) 1.6V Napětí - Off State 400V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 800mV Dodavatel zařízení Package DPAK
Série - Typ SCR Sensitive Gate
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Detailní popis SCR 400V 4A Sensitive Gate Surface Mount DPAK Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 4A
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 2.5A Aktuální - Off státu (Max) 5µA
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 30A, 33A Proud - přidržení (H) (Max) 5mA