TS4061AICT-1.225
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TS4061AICT-1.225 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TS4061AICT-1.225
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT323
Datasheety: TS4061AICT-1.225.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS4061AICT-1.225
Part Number TS4061AICT-1.225 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC VREF SHUNT 1.225V SOT323 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 181307 pcs Datový list TS4061AICT-1.225.pdf
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.225V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient 35ppm/°C
Dodavatel zařízení Package SOT-323 Série -
Typové označení Shunt Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-70, SOT-323 Typ výstupu Fixed
Ostatní jména 497-15219-2 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 95µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 10µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-323 Proud - Supply -
Current - Výstup 15mA Proud - Cathode 12µA