TN1205H-6T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1205H-6T Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TN1205H-6T
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu SCR 12A 600V TO-220
Datasheety: TN1205H-6T.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TN1205H-6T
Part Number TN1205H-6T Výrobce STMicroelectronics
Popis SCR 12A 600V TO-220 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 129687 pcs Datový list TN1205H-6T.pdf
Napětí - Na státu (VTM) (Max) 1.6V Napětí - Off State 600V
Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V Dodavatel zařízení Package TO-220AB
Série - Typ SCR Standard Recovery
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
Ostatní jména 497-11369-5
TN1205H6T
Provozní teplota -40°C ~ 150°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole TO-220AB Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 12A
Proud - Na státu (It (AV)) (Max) 7.6A Aktuální - Off státu (Max) 5µA
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 120A, 126A Proud - přidržení (H) (Max) 20mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA Číslo základní části TN1205H-6