T835-600B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T835-600B-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: T835-600B-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
Datasheety: T835-600B-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace T835-600B-TR
Part Number T835-600B-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 129929 pcs Datový list T835-600B-TR.pdf
Napětí - Off State 600V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Alternistor - Snubberless Dodavatel zařízení Package DPAK
Série Snubberless™ Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatní jména 497-3270-2
T835600BTR
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount DPAK
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 8A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A
Proud - přidržení (H) (Max) 35mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA
Konfigurace Single Číslo základní části T8*
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
T8301ABBB
T8301ABBB
Výrobci: Arcolectric (Bulgin)
Popis: PUSH BUTTON SWITCH
Na skladě: 35071 pcs
Stažení: T8301ABBB.pdf
RFQ
T835-600B
T835-600B
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A DPAK
Na skladě: 93111 pcs
Stažení: T835-600B.pdf
RFQ
T835-600H
T835-600H
Výrobci: STMicroelectronics
Popis: TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A IPAK
Stažení: T835-600H.pdf
T830N18TOFXPSA1
T830N18TOFXPSA1
Výrobci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Popis: SCR MODULE 1800V 1500A DO200AB