T810-800G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-800G-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: T810-800G-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC SENS GATE 800V 8A D2PAK
Datasheety: T810-800G-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace T810-800G-TR
Part Number T810-800G-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC SENS GATE 800V 8A D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 107625 pcs Datový list T810-800G-TR.pdf
Napětí - Off State 800V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Logic - Sensitive Gate Dodavatel zařízení Package D2PAK
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatní jména 497-4438-2
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Detailní popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 8A Surface Mount D2PAK Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 8A
Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 80A, 84A Proud - přidržení (H) (Max) 15mA
Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 10mA Konfigurace Single