T405-800B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T405-800B-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: T405-800B-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC SENS GATE 800V 4A DPAK
Datasheety: 1.T405-800B-TR.pdf2.T405-800B-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace T405-800B-TR
Part Number T405-800B-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC SENS GATE 800V 4A DPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 132870 pcs Datový list 1.T405-800B-TR.pdf2.T405-800B-TR.pdf
Napětí - Off State 800V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Logic - Sensitive Gate Dodavatel zařízení Package DPAK
Série - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Ostatní jména 497-4434-1
Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Surface Mount DPAK
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 4A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 30A, 31A
Proud - přidržení (H) (Max) 10mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA