T1635H-600IRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T1635H-600IRG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: T1635H-600IRG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB
Datasheety: T1635H-600IRG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace T1635H-600IRG
Part Number T1635H-600IRG Výrobce STMicroelectronics
Popis TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 71900 pcs Datový list T1635H-600IRG.pdf
Napětí - Off State 600V Napětí - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
triak Type Alternistor - Snubberless Dodavatel zařízení Package TO-220AB
Série Snubberless™ Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 16A Through Hole TO-220AB
Proud - Na státu (It (RMS)) (Max) 16A Proud -. Non Rep Surge 50, 60 Hz (ITSM) 170A, 160A
Proud - přidržení (H) (Max) 35mA Proud - Gate Trigger (Igt) (Max) 35mA