STPS2530CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2530CG Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STPS2530CG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK
Datasheety: STPS2530CG.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STPS2530CG
Part Number STPS2530CG Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 79923 pcs Datový list STPS2530CG.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 530mV @ 12.5A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package D2PAK Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Tube
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Provozní teplota - spojení 150°C (Max)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 12.5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Proud - zpìtný únikový @ Vr 1mA @ 30V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 12.5A