STPS20M60SG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20M60SG-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STPS20M60SG-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK
Datasheety: STPS20M60SG-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace STPS20M60SG-TR
Part Number STPS20M60SG-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis DIODE SCHOTTKY 60V 20A D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58998 pcs Datový list STPS20M60SG-TR.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 565mV @ 20A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Dodavatel zařízení Package D²PAK Rychlost Fast Recovery = 200mA (Io)
Série - Obal Original-Reel®
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ostatní jména 497-12296-6
Provozní teplota - spojení 150°C (Max) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Schottky
Detailní popis Diode Schottky 60V 20A Surface Mount D²PAK Proud - zpìtný únikový @ Vr 125µA @ 60V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 20A Kapacitní @ Vr, F -