STM32L071CZY6TR
Přehled produktu
Part Number: STM32L071CZY6TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
Datasheety: STM32L071CZY6TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L071CZY6TR
Part Number STM32L071CZY6TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53733 pcs Datový list STM32L071CZY6TR.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 49-WLCSP
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 20K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 192KB (192K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 49-UFBGA, WLCSP
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 40 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost 6K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP