STM32L051K8U6DTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L051K8U6DTR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STM32L051K8U6DTR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN
Datasheety: 1.STM32L051K8U6DTR.pdf2.STM32L051K8U6DTR.pdf3.STM32L051K8U6DTR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L051K8U6DTR
Part Number STM32L051K8U6DTR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32UFQFPN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 32-UFQFPN (5x5)
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 8K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 64KB (64K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 32-UFQFN Exposed Pad
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 27 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost 2K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)