STM32L051C8T6TR
Přehled produktu
Part Number: STM32L051C8T6TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
Datasheety: 1.STM32L051C8T6TR.pdf2.STM32L051C8T6TR.pdf3.STM32L051C8T6TR.pdf4.STM32L051C8T6TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L051C8T6TR
Part Number STM32L051C8T6TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 48-LQFP (7x7)
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 8K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Obal Original-Reel® Paket / krabice 48-LQFP
Ostatní jména 497-17487-6 oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 37
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost 2K x 8
Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) datové převodníky A/D 10x12b