STM32L031E6Y6TR
Přehled produktu
Part Number: STM32L031E6Y6TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP
Datasheety: STM32L031E6Y6TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STM32L031E6Y6TR
Part Number STM32L031E6Y6TR Výrobce STMicroelectronics
Popis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69956 pcs Datový list STM32L031E6Y6TR.pdf
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 25-WLCSP
Rychlost 32MHz Série STM32L0
RAM Size 8K x 8 Typ programu Paměť FLASH
Program Memory Size 32KB (32K x 8) Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 25-UFBGA, WLCSP
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 20 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost 1K x 8 Detailní popis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 25-WLCSP