STH52N10LF3-2AG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STH52N10LF3-2AG
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 100V 52A H2PAK-2
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STH52N10LF3-2AG
Part Number STH52N10LF3-2AG Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET N-CH 100V 52A H2PAK-2 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 94252 pcs Datový list
Vgs (th) (max) 'Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package H2Pak-2
Série STripFET™ F3 RDS On (Max) @ Id, Vgs 20 mOhm @ 26A, 10V
Ztráta energie (Max) 110W (Tc) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 38 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 1900pF @ 400V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 18.5nC @ 5V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 5V, 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 100V
Detailní popis N-Channel 100V 52A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount H2Pak-2 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 52A (Tc)