STGB30H60DLFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30H60DLFB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STGB30H60DLFB
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB
Datasheety: STGB30H60DLFB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STGB30H60DLFB
Part Number STGB30H60DLFB Výrobce STMicroelectronics
Popis TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, HB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74044 pcs Datový list STGB30H60DLFB.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 600V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2V @ 15V, 30A
Zkušební podmínky 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C -/146ns
přepínání energie 393µJ (off) Dodavatel zařízení Package D2PAK
Série - Power - Max 260W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatní jména 497-16508-2 Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 42 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Standard Typ IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 149nC Detailní popis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Surface Mount D2PAK
Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) 120A Proud - Collector (Ic) (Max) 60A