STGB20N40LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB20N40LZ Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STGB20N40LZ
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IGBT 390V 25A 150W D2PAK
Datasheety: STGB20N40LZ.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STGB20N40LZ
Part Number STGB20N40LZ Výrobce STMicroelectronics
Popis IGBT 390V 25A 150W D2PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95399 pcs Datový list STGB20N40LZ.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 390V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 1.6V @ 4V, 6A
Zkušební podmínky 300V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C 700ns/4.3µs
přepínání energie - Dodavatel zařízení Package TO-263 (D²Pak)
Série Automotive, AEC-Q101, PowerMESH™ Power - Max 150W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ostatní jména 497-14035-2 Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 38 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Logic Typ IGBT -
Gate Charge 24nC Detailní popis IGBT 390V 25A 150W Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) 40A Proud - Collector (Ic) (Max) 25A