STD9NM50N-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD9NM50N-1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: STD9NM50N-1
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 7.5A IPAK
Datasheety: STD9NM50N-1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace STD9NM50N-1
Part Number STD9NM50N-1 Výrobce STMicroelectronics
Popis MOSFET N-CH 500V 7.5A IPAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 72917 pcs Datový list STD9NM50N-1.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package I-PAK
Série MDmesh™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 560 mOhm @ 3.7A, 10V
Ztráta energie (Max) 70W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Provozní teplota 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 570pF @ 50V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 20nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 500V Detailní popis N-Channel 500V 5A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)