SMCJ130CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ130CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMCJ130CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 130V 265V SMC
Datasheety: SMCJ130CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMCJ130CA-TR
Part Number SMCJ130CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 130V 265V SMC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 229994 pcs Datový list SMCJ130CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 130V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 265V
Napětí - porucha (Min) 144V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMC Série SMCJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 497-16191-1 Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 38A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SMCJ130CA-HRA
SMCJ130CA-HRA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Na skladě: 7933 pcs
Stažení: SMCJ130CA-HRA.pdf
RFQ
SMCJ130CA-M3/57T
SMCJ130CA-M3/57T
Výrobci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na skladě: 156108 pcs
Stažení: SMCJ130CA-M3/57T.pdf
RFQ
SMCJ130CATR
SMCJ130CATR
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: TVS DIODE 130V 209V SMC