SMCJ10CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMCJ10CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMCJ10CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 10V 21.7V SMC
Datasheety: SMCJ10CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMCJ10CA-TR
Part Number SMCJ10CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 10V 21.7V SMC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 114793 pcs Datový list SMCJ10CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 10V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 21.7V
Napětí - porucha (Min) 11.1V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMC Série SMCJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AB, SMC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 461A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence -