SMBJ6.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ6.5CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMBJ6.5CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 14.5V SMB
Datasheety: SMBJ6.5CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMBJ6.5CA-TR
Part Number SMBJ6.5CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 6.5V 14.5V SMB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 440877 pcs Datový list SMBJ6.5CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 11.2V
Napětí - porucha (Min) 7.2V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMB (DO-214AA) Série SMBJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice DO-214AA, SMB
Ostatní jména 497-3146-1 Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 56A