SMAJ6.5A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ6.5A-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMAJ6.5A-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA
Datasheety: SMAJ6.5A-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMAJ6.5A-TR
Part Number SMAJ6.5A-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 799253 pcs Datový list SMAJ6.5A-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 6.5V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 14.5V
Napětí - porucha (Min) 7.2V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMA (DO-214AC)
Série SMAJ, TRANSIL™ Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 400W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AC, SMA Ostatní jména 497-7895-2
SMAJ6.5A-TR-ND
SMAJ65ATR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 160A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence -