SMAJ170CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ170CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMAJ170CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 170V 353V SMA
Datasheety: SMAJ170CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMAJ170CA-TR
Part Number SMAJ170CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 170V 353V SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 712111 pcs Datový list SMAJ170CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 170V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 353V
Napětí - porucha (Min) 189V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMA (DO-214AC) Série SMAJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 400W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AC, SMA
Ostatní jména 497-6506-2
SMAJ170CA-TR-ND
SMAJ170CATR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 6.5A (8/20µs)