SMAJ15CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ15CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMAJ15CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 15V 32.5V SMA
Datasheety: SMAJ15CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMAJ15CA-TR
Part Number SMAJ15CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 15V 32.5V SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 524497 pcs Datový list SMAJ15CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 32.5V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMA (DO-214AC) Série SMAJ, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 400W
Obal Original-Reel® Paket / krabice DO-214AC, SMA
Ostatní jména 497-2997-6 Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 71A (8/20µs)