SMA6J85CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J85CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMA6J85CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 85V 146V SMA
Datasheety: 1.SMA6J85CA-TR.pdf2.SMA6J85CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMA6J85CA-TR
Part Number SMA6J85CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 85V 146V SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 262065 pcs Datový list 1.SMA6J85CA-TR.pdf2.SMA6J85CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 85V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 146V
Napětí - porucha (Min) 94V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMA (DO-214AC) Série SMA6J, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice DO-214AC, SMA
Ostatní jména 497-7889-2
SMA6J85CA-TR-ND
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 22.5A (8/20µs)
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Číslo základní části SMA6J Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SMA6J85CA
SMA6J85CA
Výrobci: Hamlin / Littelfuse
Popis: TVS DIODES SMA 600W TR