SMA6J26CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J26CA-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMA6J26CA-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 26V 47.9V SMA
Datasheety: 1.SMA6J26CA-TR.pdf2.SMA6J26CA-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMA6J26CA-TR
Part Number SMA6J26CA-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 26V 47.9V SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 257826 pcs Datový list 1.SMA6J26CA-TR.pdf2.SMA6J26CA-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 26V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 47.9V
Napětí - porucha (Min) 28.9V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMA (DO-214AC) Série SMA6J, TRANSIL™
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 600W
Obal Original-Reel® Paket / krabice DO-214AC, SMA
Ostatní jména 497-5930-6 Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 75A (8/20µs)