SMA6J15A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J15A-TR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SMA6J15A-TR
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu TVS DIODE 15V 27.7V SMA
Datasheety: 1.SMA6J15A-TR.pdf2.SMA6J15A-TR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SMA6J15A-TR
Part Number SMA6J15A-TR Výrobce STMicroelectronics
Popis TVS DIODE 15V 27.7V SMA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 337491 pcs Datový list 1.SMA6J15A-TR.pdf2.SMA6J15A-TR.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 27.7V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMA (DO-214AC)
Série SMA6J, TRANSIL™ Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice DO-214AC, SMA Ostatní jména 497-5921-2
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 123A (8/20µs) Kapacitní @ Frekvence -