M27C801-55K1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M27C801-55K1
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 8M PARALLEL 32PLCC
Datasheety: M27C801-55K1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace M27C801-55K1
Part Number M27C801-55K1 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC EPROM 8M PARALLEL 32PLCC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22208 pcs Datový list M27C801-55K1.pdf
Napište čas cyklu - slovo, - Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Technika EPROM - OTP Dodavatel zařízení Package 32-PLCC (11.35x13.89)
Série - Obal Tube
Paket / krabice 32-LCC (J-Lead) Ostatní jména 27C801-55K1
Q2614384A
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Typ montáže Surface Mount