M27C4001-55C1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: M27C4001-55C1
Výrobce / značka: STMicroelectronics
Popis produktu IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC
Datasheety: M27C4001-55C1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
320 pcs
  • Zpráva
Specifikace M27C4001-55C1
Part Number M27C4001-55C1 Výrobce STMicroelectronics
Popis IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29107 pcs Datový list M27C4001-55C1.pdf
Napište čas cyklu - slovo, - Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Technika EPROM - OTP Dodavatel zařízení Package 32-PLCC (11.35x13.89)
Série - Obal Tube
Paket / krabice 32-LCC (J-Lead) Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)